| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Hellauuu... big grin O intrebare legata de minecraft : Dintre windows 7 Home Premium &Windows 7 Ultimatum(sau ceva de genul), care este mai bun?! As vrea sa imi instalez minecraft cu toate versiunile., dar nu stiu care i se potriveste mai bine.
Sper ca ati inteles la ce ma refer. O zi buna!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Windows 7 Ultimate este recomandat.Cand il instalezi lasa-l sa isi faca toate updateurile si o sa mearga orice joc forta. Windows 7 Ultimate i se potriveste mai bine.