| lexualex11 a întrebat:

Hellew TPU, am inceput sa joc The sims 3, mi-am facut cont pe site-ul lor si cand deschid sims 3 si dau Login imi bag mail-ul si parola dar nu merge imi apare ca atunci cand sunt pe InternetExplorer si imi pica netu happy. Si face asa de ceva timp adica mereu cand incerc arata asa, dar cand am incercat la un prieten a mers contul.
PS: Am laptopul mult mai bun ca pc-ul lui.
Funda!

5 răspunsuri:
| αɴι28 a răspuns:

Descarca alt browser. Explorer merge ca melcu' dezaxat.La prietenul ala al tau a mers fiindca poate are alt browser.

| lexualex11 explică (pentru αɴι28):

Mda am uitat sa zic : Eu folosesc GoogleChrome dar merge sa ma loghez pe net. Dar eu vr sa ma loghez pe Sims dar nu merge. Pe net merge si folosesc Google Chrome.

| Lollye a răspuns:

Poate va merge pe Google Chrome :
http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/
Incearca! Poate va merge!
Funda?
:o3 [-O

| Miki_Mihaita_1977 a răspuns:

Care e codl? happy happy happy happy happy