| BountyLoverXD a întrebat:

Hello! Am o problema: la youtube, cand am uit la unele videoclipuri (de obicei lirycsuri dar nu numai) pur si simplu imaginea e neagra complet, dar in schimb se aude sunetul, deci pur si simplu nu se vede nimic, negru complet, dar se aude, dar asta doar la unele videoclipuri (vreo 30% dintre videoclipuri), cum pot rezolva problema asta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra la un film de pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Vezi video aici http://youtu.be/fEHrVIREUYk