| Boruga_Iulian_1982 a întrebat:

De curand am descarcat Camtasia si cand previzualizez se vede cu intreruperi imaginea, dar sunetul se aude continuu. Stie cineva cum as putea rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| Stef98 a răspuns:

Salutare.

Mareste prioritate pentru program din Task Manager (Ctrl+Shift+Esc)

Si daca ai pc-ul slabut. asta ar fi cauza (4GB de RAM nu sunt de ajuns pentru editari video).

Mult succes!

| Boruga_Iulian_1982 explică (pentru Stef98):

Este unlaptop tableta, intr.adevar cu 4 gb ram si 32 biti, iar windows 10 in ingenuncheaza de tot

| Boruga_Iulian_1982 explică (pentru Stef98):

Nu a mers

| Stef98 a răspuns (pentru Boruga_Iulian_1982):

Programul este prea putenic pentru ce ai tu.

| Boruga_Iulian_1982 explică (pentru Stef98):

Ai idee de un program mai slab, dar cu aceeasi interfata?