| NaturalLl a întrebat:

Vreau sa ma apuc de YouTube, gaming si vloguri din cand in cand. Problema este ca eu nu stau acasa si mi-ar fi imposibil sa imi achiziționez un PC. As vrea sa achiziționez un laptop I7 (generația a 9a), undeva la 6000 lei, pentru filmat gaming, editat si urcat. As avea nevoie de parerile voastre, daca o sa fie potent, sa faca fata la streaming si la jocuri mai mari, gen GTA V si altele, daca va fi si calitate în video. Tin sa mentionez ca voi cumpara alta camera si microfon, mai calitative.

1 răspuns:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Îți zic un singur lucru, sunt foarte mulți gameri, încearcă să faci ceva diferit, ceva ce nu face alt gamer.