| LaraDot a întrebat:

Hello! Cine stie, sa imi spuna si mie niste jocuri online gen ourworld sau ladypopular. Cu user si parola plz. Vot + fundoi...Mersi anticipat big grin

9 răspunsuri:
| Sh0ck a răspuns:

Incearca Two World sau World of Warcraft.
Sau Sims pe net.
Sper ca ti-am fost de folos astept funda!

| LaraDot explică (pentru Sh0ck):

Nu trebuie sa iti dau funda tongue

| Sh0ck a răspuns (pentru LaraDot):

Nu face nimic, mai sunt nesimtiti de'astia pe care-i ajuti si nu te rasplatesc... si nu vorbesc acum de tine, da chiar sunt multi!

| LaraDot explică (pentru Sh0ck):

Da dar nu sunt obligata sa iti dau funda

| Sh0ck a răspuns (pentru LaraDot):

Nu e corect, ai spus ca dai funda si nu dai ai zis ca dai vot si nici asta nu ai facut... asta denota faptul ca nu esti de incredere.

| LaraDot explică (pentru Sh0ck):

Dau funda sau vot daca ma ajuta cu ceva

| Sh0ck a răspuns (pentru LaraDot):

Te ajut

| LaraDot explică (pentru Sh0ck):

Ba nu

| Sh0ck a răspuns (pentru LaraDot):

Apropo ai zis ca dai funda si jocurile acestea sunt la fel cum ai descris tu. In fine faci ce vrei.