| ItDoesntMatter01 a întrebat:

Hello Gamers. vreau sa-mi iau CS:GO.Din cate am vazut sfarsitul meciurilo câstigate dă skinuri si cutii gratis ..nu? s-ar putea sa fac bani din asta? Gen joc mult si castig multe cutii ..si dupa aia le vând si tot așa. Si un + la intrebarea asta.e safe pe kinguin ..steam key-ul cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Si eu am luat CS:GO de pe kinguin.a doua zi am primit steam key, l-am bagat, am descarcat jocu si am jucat, deci chiar iti recomand site-ul. Cat despre bani, si eu credeam la inceput ca chiar poti scoate bani din el, da am vazut ca nu-i chiar asa, cutii primesti foarte rar, vreo 2-3 pe saptamana. Castigi cateodata si arme dar foarte ieftine. Foarte rar iei drop de arme mai scumpe. Dar daca esti foarte bun si investesti mult timp ai cateva sanse sa faci profit..alti pornesc de la un pistol de 5 centi si ajung la knife-uri de 300$...primadata si eu am vrut sa-mi iau jocul doar ca sa scot bani din el, da am vazut ca nu-i chiar asa de simplu si a devenit doar un joc care il mai joc din cand in cand. In rest joc-ul e foarte tare chiar il recomand. ASTA e povestea mea, dar fiecare are strategiile lui, baftawinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa faci bani trebuie sa ai steam wallet activat, adica sa cumperi jocul pe steam, si e destul de greu sa faci bani asa, o cutie se vinde cu 0.01 si dropul e random deci nu e prea usor happy

| userul7200 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat, poti vinde iteme si prin trade sau le bagi pe csgolounge.com. dar pentru o arma de 10-20 centi niciodata nu o sa iti dea careva bani reali, numai schimb-uri. Poti face profit ca ai o arma de 10 centi si o schimbi pe una de 14 centi si asa mai de parte, multi youtub-eri arata cum au ajuns de la nimic la arme scumpe, cutite..etc. Depinde si de timpu care il investesti in joc. Poti investi si niste bani in cutii si chei, si poate esti norocos si iei un knife sau un skin cat de cat mai scump, si asta e o cale de a face profit.

| wowmentol2 a răspuns:

Recomandat ar fi sa il iei direct de pe steam.
Da faci bani, daca ai noroc sa-ti pice le vinzi o sa inveti singur preturile

| AlextzandrU a răspuns:

Degeaba incercati pe lounge ca nu-ti face nimeni overpay...
uitati aici site de gamble din care am facut 1-25$