| Ionutzz95 a întrebat:

Hello TPU am mare nevoie de ajutorul tau :vreau sa-mi schimb o parola de la un cont pe metin 2 hammer server1 dar nu pot daca puteti lasati-mi un site de unde pot sa intru in datele utilizatorului FUNDA GARANTAT

Răspuns Câştigător
| gab0ru a răspuns:

Aha.pai intri vorbeste cu gm si explica-i situatia. fundita?

2 răspunsuri:
| gab0ru a răspuns:

Ionut o luam cu inceputu.intri pe site, te logezi, datele utilizatorului si schimba parola contului.scrii parola veche si dupa de 2 ori parola noua. fundita?

| Ionutzz95 explică (pentru gab0ru):

Poi asta incerc si eu sa fa
stii pe hamer iti scrii contul si parola si bifezi pe acolo 2 obtiuni sa le retina
faza e ca nu imi merge contul sa ma logez cica parola este gresita dar in joc merge

| gab0ru a răspuns (pentru Ionutzz95):

Aha.pai intri vorbeste cu gm si explica-i situatia. fundita?