| katrina21darrell a întrebat:

Hello TPU.Am multe simsuri 2 infine asta nu conteazahappy mi-am facut o familie cu 2 fete si 2 animale 1 caine si o pisica. Vreau sa scap de caine si de o fata nu sa ii omor.Sa ii mut in alta casa.Cum fac asta? Fundita plus voturi.Raspuns rapid va rooog.

Răspuns Câştigător
| ZwErG a răspuns:

A pai poti sa dai fata si cainele spre adoptie
Cum?:te duci la telefon, dai la call for services si scrie undeva adoption center.Dai pe ala si cand ajunge reprezentantul iti apare o casuta cu pe cine vrei sa dai spre adoptie daca e om sau caine si dai prima data pe fata ca o sa ii apara poza si dupa pe caine
ATAT!