| cristina10cris a întrebat:

Hello friends! Ati inghitit vreodata un par de caine/pisica? Ce simptome ati avut si ce ati facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OmNom a răspuns:

Pff cand eram ica eram inebunita din cauza asta dar am un catel de 9 ani si am si 4 pisici si nu am idee daca am inghitit vre-odata chiar daca eu cred ca de multe ori si nici nu am bagat de seama nu am patit nimic.

| LivingLouder a răspuns:

Doar tusesti nu iti face probleme. rau e doar daca ajunge in plamani