| Marinngg a întrebat:

Hello! TPU La metin2 RO am misiunea cu securea de aur unde pica sam auzit ca la amazoance e am mers la amazoance si nimic cum se face misiunea ce trebuie sa omor? plzz dau funda+VOT si zice sa omor soldata juramant alb pentru secure

Răspuns Câştigător
| Kraxy a răspuns:

Bună!
Deci, dupa cum stiam eu, trebuia sa omori Amazoancele Soldate.
Mergi mai mult doar pe alea, si poti face lure(Aduni mai multe grupe de amazoane) şi şansa creşte să pice securea.
Sper sa iti mearga,
Baftă!

2 răspunsuri:
| vali1616 a răspuns:

Pai cel mai repede iti merge in mp2 la amazoanele alea ca acolo pica bine daa... trebuie sa bati calumea nu sa te joci dpar in gluma.

| andrei1996 a răspuns:

Da la aia, Intocmai trebuie sa bati mult la dinalea inebunesti..Si efiecare data cand mergi acolo citeste misiunea! Fundaa + vot plss?