| BellaMarie a întrebat:

Hello TPU; x; x! Voi care Sims credeti ca e mai bun cel World Adventure sau Late Night ca de Paste parintii ma intreaba ce as vrea si eu am spus sims dar ei mau intrebat decare si am spus nu stiu...Pls spuneti-mi! Dau fundita+VOT!

2 răspunsuri:
| coSSmiN97 a răspuns:

Iti recomand Late Night, eu il am si e cel mai bun dupa parerea meahappy

| NANBia a răspuns:

Hey :X Eu cred ca World Adventure pentru ca poti calatori mult mai mult, mai multe orase, chiar si tari [China!]. In Late Night nu prea poti face multe big grin SUCCES! Pa`pa wave