| cici96 a întrebat:

Help! am windows "dlc xp media center 2010 ultimate edition" si nu merge sa instalez niciun mess crying crying am incercat mai multe dar nu merge! va rog ajutati-ma! poate mai are cineva windows din asta! sad

1 răspuns:
| P70T0T1P a răspuns:

Buna poate te pot ajuta eu:)
In primul rand eu cand am avut windowsul tau toate programele/jocuri eu nu dadeam click sa le deschid deoarece iti da eroare.:) dai click drqapta pe program-run administartion. asa poate nu-ti mai da eroare sau asa ceva:) Daca tot nu-ti merge suite site la Windows 7 enterprise cu acesta PC ruleaza mai bine.
Site: http://fifa-07.en.softonic.com/download
Bafta incontinoare si sper ca ti-am fost de ajutor:)... FUNDA TE ROG:):D