| VaniLLaDeeJay a întrebat:

Help! Cum imi pot schimba numele la facebook ( am cronologie )?

Cum imi pot schimba numele la Facebook, mai ales cu cronologia asta, ca este o tampenie.

Am mai vazut postari mai vechi dar acelea iti aratau cum sa iti schimbi poza pe modul vechi de Fb nu pe asta cu cronologie.

5 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay explică:

Deci, am dat unde spuneti voi, si cand dau sa imi editez numele, nu ma pune sa scriu ce nume vreau, ma pune sa aleg dintr-o lista unde este doar un singur nume, acela care il am acum.

Am inteles ca ar fi de la cronologie. acum nu stiu ce sa fac.

| Karinna1 a răspuns (pentru VaniLLaDeeJay):

Daca ti l-ai schimbat de mai multe ori numele nu te mai lasa sa til schimbi...

| VaniLLaDeeJay explică:

Va multumesc, am constatat ca nu merge asa ca mi-am sters contul de Facebook, done.

| lucy90 a răspuns:

De la setari cont (General account settings)

| Eliiza a răspuns:

Dai pe sagetuta aceea chiar acolo unde scrie numele tau, si Acasa, si dai la setarile contului. si de acolo cred ca te descurci :*