| ReadMe a întrebat:

Help! Este vreo problema daca am instalat DirectX de mai multe ori si Microsoft? am downloadat ogroaza de jocuri PC si am bifat la fiecare sa imi instaleze DirectX si Microsoft dar acum, cand intru pe un joc sunetul se blocheaza in asa fel ca se repeta si imaginea se blocheaza din 3 in 3 secunde...si acum imi merg greu jocurile...ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Skruci a răspuns:

Nu cred ca e de la DirectX.Si eu il bag la fiecare joc instalat.Dar nu am patit asa.

| ReadMe explică (pentru Skruci):

Pai tunci de la ce o fi, ca acum nu pot sa joc nfsmw sau nfstr ca imi merge greusad