| chipicao2 a întrebat:

HELP ME PLEASEEEEE! ca sa instalez sims pe pc stiu ca imi trebuie cd-ul ala ce mi-l trebuie sa instalez orice sims. nu pot sa descarc ala de pe net sau ceva? cum sa fac?! help!

Răspuns Câştigător
| catshome a răspuns:

OK! E mai complicat dar te pot ajuta. 1. coboara programul utorr (te va ajuta sa cobori orice sims vrei tu). 2. cauta pe google torr, si da click pe primul sau al doilea site si scrie apoi sus: sims... (sau ce altceva vrei tu), da search, si alege jocu care vrei, da click pe el, da click supaia pe pirateb sau oricare alt server, dai download torr, si se coboara, dar vezi ca joku va trebui sa il deschizi cu daemonubig grin! BAFTA!

| chipicao2 explică (pentru catshome):

Da cand se instaleaza merge un pic si dupa aia zice ca nu merge ca cica nu este conexiune la internet. thinking

| catshome a răspuns (pentru chipicao2):

Nu trebuie sa dai pe direct download ci pe Download this torr, ca sa ti-l deschida in utorr. Eu am facut asa cu toate jocurile sims 2, si a mers perfect. Sau poate ca iti pica netul sau nu ai destul seeds. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

| chipicao2 explică (pentru catshome):

Mersiiiiiiiiiiiiiibig grin

| catshome a răspuns (pentru chipicao2):

A mers?

| chipicao2 explică (pentru catshome):

Sincer nu am mai incercat pentru ca mi-am gasit cd-ul acela care mi'l trebuia. dar sunt sigura ca ar fi mers. poate o sa am nevoie vreodata si ma uit aici.:d mersiii muuuult >big grin

| catshome a răspuns (pentru chipicao2):

Asa, dar vezi ca nu numai jocuri poti sa descarci, ci si filme, aplicatii si orice program, chiar si jocuri pentru telefon din android market, de exemplu: poti cobori aplicatii, care le cumpari, gen sims 3 sau NTF, iar aici le cobori gratisbig grinlaughing

| chipicao2 explică (pentru catshome):

No ce fain. nu am stiut de site'ul astathinking laughing thx :d