| Vker12 a întrebat:

Mi-am luat si eu The Sims 2 Celebration! Stuff*, cd original, am bagat in calculator si cand am dat pe AutoRun mi-a zis ca trebuie sa instalez Sims 2, si nu stiu cum, plz help.

Răspuns Câştigător
| sparkle01 a răspuns:

Toate pachetele de expansiune necesita jocul de baza, adica in cazul tau The Sims 2. daca nu-l ai, iti sugerez sa-l cumperi, altfel nu poti instala pachetul de expansiune. daca il ai, pur si simplu baga discul in unitatea centrala si urmeza pasii de acolo.

2 răspunsuri:
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Nu stiu cum sa iti raspund la intrebare dar o sa iti pun eu una. Cat ai dat pe cd?