| Caracteromule a întrebat:

Sall all... am o problemaaaaaa, sora mea o apasat nu stiu ce butoane si so intors ecranu leptopului, in loc sa stea normal acum descktopul e culcat... ce sa fac sa revina la normal? pls spuneti-mi acum imi sucesc capu ca sa scriu laughing pls help

Răspuns Câştigător
| tavi97 a răspuns:

Apesi ctrl+alt si sageti (sageata sus)

4 răspunsuri:
| adriancraiescu a răspuns:

Desktop-Click Dreapta-Si ar trebui sa gasesti acolo...Rotation si dai la 0 grade.

| MdRoUgS a răspuns:

Eu in locul tau l-asi lasa asa? funda?

| TonYGanGsTeR a răspuns:

Click dreapta pe desktop si apare un meniu, trebuie sa scrie pe acolo ceva Intel sau nVIDIA ori ati... acolo gasesti sa-l faci inapoi.

langa ceas, in deapta pe langa iconite trebuie sa fie una verde, albastra sau rosie (Intel, nVIDIA, ati) dublu click si pe acolo gasesti sa o faci inapoi.

| tavi97 a răspuns:

Apesi ctrl+alt si sageti (sageata sus).