| AVAlansa149qwp a întrebat:

Hewo,TPU! De mult timp,, iubesc" un joc :GACHA LIFE.
Am vazut multi gacha tuberi si am vrut si eu sa devin gacha tuber numai ca...
As avea nevoie de niste sfaturi(*halp*)despre cum sa devin un gacha tuber de succes...
P.S.: am 12 ani

Răspuns Câştigător
| TripEmanuel123 a răspuns:

PS am si eu 12 DEEEEECI. Am facut si eu din acestea iti propun sa editezi desigur cu aplicatia KineMaster e cea mai buna pentru. andoid sau pe ios FILMAKER sper ca te-am ajutat. A si daca te apuci de o serie fa-o pana o termini

TE ROG FUNDA

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu se uita nimeni la tine in Romania. Cel mult poti incerca sa le faci in engleza, dar is deja conturi consacrate si e greu sa cresti daca nu o faci din momentul in care apare jocul.

| AgentTorque a răspuns:

Mai bine filmezi pubg mobile decat caca life