| AVAlansa149qwp a întrebat:

Hey,TPU! Dese ori folosesc jocul,, Gacha Life" care imi place foarte mult. As vrea sa devin un Gacha Tuber de succes...Imi puteti da niste sfaturi, va rog?

Răspuns Câştigător
| Epickk a răspuns:

Buna.
Cel mai bun sfat pe care as putea sa ti-l dau esti sa fi tu.
Si asta atat despre treaba asta cu Youtube-ul cat si in viata ta reala.
Atata timp cat esti tu si faci asta doar din pasiune si de dragul jocului in cazul nostru, sigur te ajuta sa construiesti ceva.
Doar ca partea asta cu "de succes" este putin cam deplasata sincer
Banuiesc ca vrei sa te joci si dupa sa incarci videoclipul pe Youtube sau ceva de genul.
Profita maxim de joc si incearca doar sa te simti bine, nimic mai mult!
Daca ajungi sa faci si o "cariera" din chestia asta, felicitarile mele, iti doresc mult succes!
Dar foarte mare grija cu rabdarea, tine cont de asta!