| vio20 a întrebat:

Hey! Am chef sa joc niste jocuri. Dar nu stiu ce fel de jocuri. Plus ca mie imi plac jocurile download Voi ce jocuri jucati in timpul liber?

4 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Call of Duty, Five Nights at Freddy's, Metin, Counter strike 1.6, Counter Strike Global Offensive, Dota 2, Metin, Outlast, Minecraft, The Evil Whiting, Unturnned, DayZ, Sims, Arm3, SAMP, etc...
Bafta!

| vio20 explică (pentru iCappy):

Metin si sims nici o data nu am putut sa le instalez

| iCappy a răspuns (pentru vio20):

Pentru metin iti trebuie un program numit Torre** (gasesti tu numele corect.), Sims nu stiu de ce n-ai reusit sa-l descarci.

| sjgdhsa a răspuns:

Https://www.youtube.com/channel/UCk7ykvzhaCEZq_G09vRqnXA Am facut o cerere sa intru in Full Screen si cei de acolo au spus ca pot doar la 50 de abonati deci daca va puteti abona m-ati ajuta foarte mult.