| FunkyBaby a întrebat:

Hey! am incercat sa ma loghez pe yahoo si imi zice ca parola e incorecta.am incercat sa imi resetez parola si imi zice asa:

Ne pare rău, acest cont este temporar blocat

Acest cont a fost blocat temporar din motive de securitate

Blocarea contului dvs. va expira în aproximativ 12 de ore, iar cât timp contul este încă blocat, perioada de blocare nu se va reseta la fiecare încercare de autentificare. Puteţi reîncerca să vă recuperaţi parola după expirarea blocării. Vă aşteptăm peste 12 ore!

help!

1 răspuns:
| ionutz1090 a răspuns:

Mda au prea multi prosti un id care iti afla contul astia de la tine din lista.Ca asa mi la banat si miecrying.