| black1white a întrebat:

am incercat sa imi fac cont pe hi5.am reusit dar de fiecare data cand incercam sa ma loghez imi spunea ca parola este incorecta.am facut alt cont de pe alta adresa de yahoo si acelasi lucru mi-a spus.la fel si a 3 oara. ce sa fac? am pus mereu parole diferite, nu imi stie nimeni porola, nu am scris'o gresit SIGUR. ce pot sa fac.help pls. funda

2 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu am intalnit cazuri ca al tau, e imposibil sa nu-ti mearga, oricum ai confirmat contul? ai intrat in emailul cu care te-ai inregistrat pe hi5? daca e ceva lasa-mi id tau si vb pe mess, incerc eu sa fac

| black1white explică:

Am confirmat