| buium a întrebat:

ajutati-ma cu asta Autentificare nereuşită: cont blocat temporar.
Acest cont este blocat pentru 12 ore, din motive de securitate. Încercaţi să vă autentificaţi mai târziu. Pentru ajutor suplimentar, vă rugăm să contactaţi departamentul Asistenţă clienţi Yahoo online. cum pot sa fac sa intru pe id meu de mess, nu stiu daca mi-a schimbatcineva parola sau mi-a blocat contul

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Asta se intampla cand te loghezi din mai multe locuri, pc-uri! Daca NU ai intrebarile de siguranta ia-ti adio de la acel cont! Bafta!

| buium explică (pentru lpavel):

Nu stiu ce s-a intamplat, era online, si am primit un email, prin care zice ca mi-a fost blocat contul, si dupa numai 3 minute mau deconectat, si acest cont este foarte vechi si nu mai stiu pe ce cont s-a trimis eu email de deblocare

| lpavel a răspuns (pentru buium):

Se pare ca ti-au furat contul big grin! asa cum am mai zis daca nu ai intrebarile de siguranta ia-ti adio de la acel cont si fa-ti altul! Bafta!

| buium explică (pentru lpavel):

Nu mai stiu intrebarile, dar pe acel cont aveam multe, persoane