| Denisa_Deni_1994 a întrebat:

Hey! Am primit un mesaj pe stardoll de la o fata sa pun nu mai stiu ce email si voi primi 200sd! Iar eu naiva am scris emailul|! Si cand am vruyt sa intru din nou pe cont nu mai era ici parola nici emailul acela! Mentionez ca eu nu aveam adresa comfirmata! Si eram ss! Spuneti-mi plz urgent ce trebuie sa fac contul a fost furat ieri! Siucand am incercat sa schimbi emailul imi aparea ca trebuie sa astept 72 de ore! Funda

3 răspunsuri:
| OtakuHere a răspuns:

Sa nu mai crezi in chestii de genul acesta. :[ Cat despre cont..ai putea sa dai la "Ai uitat parola?" sub casuta unde te loghezi in cont si scrie numele tau de utilizator. Sper ca ti-am fost de ajutor. funda?:] puppy dog eyes

| Denisa_Deni_1994 explică (pentru OtakuHere):

Pai imi cere emailul si ea si-a comfirmat emailul!crying(((((((((

| OtakuHere a răspuns (pentru Denisa_Deni_1994):

Pai atunci..chiar nu stiu. :c Imi pare raau. sad