| MissDi a întrebat:

Mia fost furat contul pe stardoll si eram si superstar...problema este ca nu e trecut pe emailul meu si cea care are emailul mi l-a furat...cum il pot recupera?

7 răspunsuri:
| MissDi explică:

Exista vreun program cv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceao nu o crede pe ralucutzas ea mi l-a furat dar am reusit sa-l recuperez

| Xennofull a răspuns:

Nu il mai poti recupera decat daca vorbesti cu fata care ti la furat, deoarece e pe amilul ei si oricand poate schimba parola.

| ralucutzas a răspuns:

Eu til pot recupera si e valabil pentru toti cei si-au pierdut conturile.Am metodele mele.Adaugama in lista ta de mess idul meu este ralucacoolgirl91

| LaUrIcA1234 a răspuns (pentru ralucutzas):

Buna am mare nevoie de tine ralucutzas poate imi recuperezi contul iti dau altu in schimb!

| secre1girl a răspuns:

Pai se poate recupera de pe id de mess si eu l-am avut furat de o fata care a zis ca ma face royal (si ea era royal si am avut incredere) da mi l-am recuperat de pe id de mess e un pic complicat si merge doar daca mai primeai acola si mesaje de la stardoll, daca vrei sa til recuperez eu scrie in mesaj privat

| yukiiii a răspuns (pentru secre1girl):

Poti sa mi-l recuperezi si mie?