| Dyddyy a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare, cum pot sa aflu parola de facebook a unui prieten sau de mess? va rog ajutati-ma chiar am nevoie puppy dog eyes laughing

5 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Daca ar fi fost posibil asa ceva, atunci si tie iti spargea cineva parolele. Ia-ti gindul happy

| Dyddyy explică (pentru VladGH):

Se poate asa ceva ca stiu un prieten care i-a spart contul de fb unui prieten ca sa isi trimita niste animale de pe burn budy(scuze daca nu am scris corect)

| VladGH a răspuns (pentru Dyddyy):

Stiu ca se poate si stiu cum, dar nimeni nu se incumeta sa sustina nedreptatea asta. Si plus la asta daca se poate nu este asa usor.winking

| VladGH a răspuns (pentru Dyddyy):

Se poate dar este ceva incorect si plus la asta nu este usor.winking

| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Pai gandeste-te la lucrurile care ii plac foarte mult persoanei respective si la. diferite chestii.dar nu e frumos sa spargi un cont..pentru ca si tu daca ai pati la fel nu cred ca te-ai simti superwinking