| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am si eu o problema nu stiu de ce nu mai pot accesa google.ro?
imi arata asta

Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to www. google.ro.

SSL received a record that exceeded the maximum permissible length.

(Error code: ssl_error_rx_record_too_long)

The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the website owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.

6 răspunsuri:
| FlorinDGF a răspuns:

Si la mine face exact la fel si la chrome si la opera. Iati Browserul Safari e foarte bun daca nu reinstaleaza windowsul

| RoseOfTheFire explică (pentru FlorinDGF):

Am dezinstalat Chrome si Mozila si am instalat Opera si merge acum.

| FlorinDGF a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Aa la mine nu mergea nici chrome

| WhiteAndProud14 a răspuns:

Nu reinstala nimic, seteaza ceasul (ora) corect la calculator.

| FataDiferitaDeCelelante a răspuns:

1. Dai restart la net + restart la calculator, daca nu 2. Reinstaleaza browserul asa am patit si eu Good Luckwinking

| Cozma_Lucian_1997 a răspuns:

Incearca sa iti schimbi windows-ul sa daca nu incearca altceva opera, google chrom.internet explorar sau mozila.