| ANonima134 a întrebat:

Hey! as vrea sa stiu daca, si cum se trimit bani pe stardoll! de pe un cont pe altul! va rog frumos ajutati-ma! si daca aveti un ocnt de care nu aveti nnevoie trimitetimi msj la mirelaCool cu numele si parola! dar in special vreaus a stiu chestia cu trimiterea banilor! ve rogg! :*

4 răspunsuri:
| ANonima134 explică (pentru Alphaking):

Nu merge! dar despre ce e vorba? SE POT TRANSMITE SAU NU BANI?

| Alphaking a răspuns (pentru ANonima134):

Sterge ". " - ul de la sfarsitul link - ului si merge.

Da, se pot transmite bani.

| ANonima134 explică (pentru Alphaking):

Wow wow wow! e cam mult de citit si nu inteleg nimic! nu ai putea sa imi explici te rog!? puppy dog eyes