| 121huuu a întrebat:

Hey buna! am si eu o problema am dat un reset la bios si nu imi mai recunoaste placa de baza sau sunt in dubi deoarece am instalat driver-ul pentru placa de sunet apare iconita in meniul start si boxele sunt verificate functioneaza... acum nu stiu ce sa cred ori e arsa placa de sunet ori trebuie sa ii fac vreo setare in bios? am innebunit de cand tot caut va rog ajutati-ma dau funda celui care imi rezolva problema

1 răspuns:
| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Ai instalat driverul pentru placa de baza? uite un program 3dp iti cauta driverele si le instalezi exact care iti trebuie