| dudulina17 a întrebat:

Hey..cand vreau sa instalez Tge sims 3 paradise insland imi spune ca nu există suficient spațiu liber pe disc pentru a actualiza The Sims 3. șterge fișierele vechi sau inutile înainte de a încerca să instalați acest product.setup va ieși acum......de ce? ce ar trebui sa sterg..mentionez ca am instalat si The sims 3.

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Pentru ca nu ai destula memorie libera pe hard. Sterge ceva jocuri care nu le mai joci.

| dudulina17 explică (pentru nda):

Din calculator nu?

| nda a răspuns (pentru dudulina17):

Da. Dezinstalezi cateva jocuri care nu le mai joci si faci loc pe hard.

| dudulina17 explică (pentru nda):

Aha.mersi mult happy