| anonsiam a întrebat:

Unde gasesc sirenele pe Sims 3 Insland Paradise?

2 răspunsuri:
| CoOlGirlz a răspuns:

Buna. Eu chiar am sims 3 island paradise. Ei bine, nu stiu unde le poti gasi dar stiu cum te poti transforma in una. Te duci la shop for groceries si cumperi nu stiu ce ( este un meniu unde iti arata toate lucrurile cum poti sa le faci ex. babies si tu dai la mermaids si iti scrie acolo cum se numeste anumitul produs )

| anonsiam explică (pentru CoOlGirlz):

Mersiiii! happy Desi nu e raspunsul potrivit intrebarii mele, e chiar de folos happy