| DeliaSteffy a întrebat:

Hey` cine imi da sh me un metin super? sa aiba arme noi in mag... sau armuri binenteles +9 sa fac skilurile P fara carti sau diamante, sa cresc repede, sa fAC BANI REPEDE.in afara de : Val mondial, Hammermt2` mage mt2, dark fushion mt2... Dar daca sa facut vre`un metin in care lvl maxim sa fie mai mare de 500 sau 400 sau chiar 300. funda

5 răspunsuri:
| stefanioneci123 a răspuns:

Metin2 NewLegion va fi total diferit cu arme noi.Si app lvl mai mare de 255 nu exista pe niciun mt.

| DeliaSteffy explică (pentru stefanioneci123):

Imi dai site-ul?

| stefanioneci123 a răspuns (pentru DeliaSteffy):

Site-ul nu este pentru ca nu este inca deschis.Toate armele vor fi diferite cauta si pe youtube ca e si o emotie diferita.

| Deiuuu a răspuns:

Metin2 Light e un PvP bun, dar poti incerca si altele cum ar fi Metin2 Celestial, Metin2 Mondial, Metin2 United, Metin2 Apollo, Metin2 Aura...si mai sunt... funda?

| Tha_Moartea_1999 a răspuns:

Daca vrei apukate de metinul meu se deschide pe 24-25 iunie 2012 o sa fie pvp pe scurt o sa fie super tare daca vrei detalii si GM sau SGM add la id the_cosmin13