| RebelafaraNume a întrebat:

Hey! Cum pot sa adaug un prieten din camera de chat? E misiune pe stardoll.

2 răspunsuri:
| Al3xanndra a răspuns:

Sus in tabel unde scrii îți apare o secțiune pentru emoticoane sau ceva de genul, una pentru scris ( nu ai nicio treabă cu ea ) și una pentru a eticheta fiecare persoana ( să îi vezi numele ) și dai click pe eticheta persoanei respective și dai cerere. ( Adaugă prieten ). Nu prea mai îmi place jocul, eu am 2 conturi în jur de lvl 50, tu?