| Vectra1 a întrebat:

Hey, de curand ma confrunt cu o problema la DOTA 2, de fiecare data cand incepe un team fight ( unde se duce o lupta intre mai multi eroi si se dau multe magii ) fps ul meu scade de la 60 la 15-20.Am toate updateurile la zi si nu am virusi, ce as putea face? nu mi s-a mai intamplat asta.

2 răspunsuri:
| LuffyQuestions a răspuns:

Problema este de la PC-ul tau, stiu ce zici... Atunci cand incepe un team fight cerintele devin mai ridicate, ca sa spun asa. Deci, nu-ti face griji, jocul functioneaza perfect.

| Vectra1 explică (pentru LuffyQuestions):

Stiu, dar inainte mergea totul perfect si d-asta mi se pare ciudat...