| anonim_4396 a întrebat:

Hey... deci am primit un virus pe mess :-s ma rog apoi l-am eliminat cu antivirusul din laptop dar acu mi-a aparut o chestie si nu sunt sigura deci imi apare asa :if this program did not run correctly try to running the program as an administrator si dupa am doua optiuni prima e : restart the program as an administrator si a doua e :this program works correctly. Sunt putin sceptica, a doua optiune nu are cum pentru ca nu se `desfasoara` corect si prima nu inteleg ce ar trebui sa faca daca o selctez adica acolo spune : daca nu functioneaza corect sa fac chestia aia dar chiar nu stiu ce ar trebui sa aleg? Prima chestiuta?

2 răspunsuri:
| vladvladut67 a răspuns:

Descarca Microsoft security essentials. antivirusul asta o sa repare problema. Succes!

| SummertimeSadness13 a răspuns:

Pai chestia asta o am downloadata am avut-o de la inceput si mi-a bagat virusul in carantina apoi mi-a aparut chestiuta aia daca functioneaza corect sau nu. Inca sunt confunza straight face