| Kaysa a întrebat:

Hey,deci cumva am reusit sa rup jack-ul de la casti si mi-a ramas intepenit in mufa de la laptop. Am incercat varianta cu superglue, am lipit bucata dinauntru cu cea ramasa, am tras si nu am reusit sa o scot de tot. A ramas fix la iesirea din mufa, nu am de ce sa apuc sa o scot si acum e si mai intepenit de la superglue uscat. Ce variante as avea?

2 răspunsuri:
| TOFFIXman a răspuns:

Daca ai un laptop perfomant mai bine nu umbla, dar daca crezi ca poti, dezasambleaza laptopul, cel mai bine du-l la un service sa nu strici ceva

| MrAnonim456 a răspuns:

Încearcă cu un clește.