| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Deci...sunt cam DISPERATA! La jocul Counter Strike Bestial imi spune ca nu merge Half-Life Launcher si ce sa-i fac? Ajutor pls. Funda

Răspuns Câştigător
| AngelMuscleman a răspuns:

Half life-ul de la cs nu e complet de aia nu poti sa joci single player doar multyplayer daca vrei descarca half life de pe google as pune eu link dar nu-mi da voie funda plzz

| Yoana3 a răspuns (pentru AngelMuscleman):

Da-mi idu` tau de mess si imi dai linkul` si primesti funda big grin

5 răspunsuri:
| AngelMuscleman a răspuns:

Tofan_angel

| Yoana3 a răspuns (pentru AngelMuscleman):

Dami accept...

| Yoana3 a răspuns (pentru AngelMuscleman):

Idul meu e chocolattedrop, te rog sa intri pe mess. big grin pls

| Yoana3 a răspuns:

Please help sad