| AndyBăă a întrebat:

Hey fani TPU am auzit ca la google chrome sew gaseste si un google chrome incongnito! Ce inseamna?
Imi puteti da linkul de la google chrome incognito cu pagina de deschidere google?
FUNDA happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Google Chrome Incognito este un mod de navigare privata! Adica navighezi invizibil pe internet ->nu te vede nimeni! Pentru a naviga incognito pe internet in google chrome -> Da clic pe pictograma cheie meniul instrumente din bara de instrumente a browserului si selecteaza-> Fereastră nouă incognito.Se va deschide o fereastră nouă având în colţ pictograma incognito. Poţi continua să navighezi în modul normal în cealaltă fereastră. Mai multe detalii aici:
http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=95464
Este de ajuns sa ai Google Chrome instalat in pc si nu trebuie sa mai instalezi altceva.
Bafta!

1 răspuns:
| CineTeCrezi a răspuns:

Control-Shift-N
asa no sa ti se mai vada ce ai facut in trecut