| DependentDeMuzica a întrebat:

Se poate seta Google Chrome de pe mobil ca la deschidere, sa deschida direct fila incognito? Ma tot invart la setari da nu gasesc? Multumesc anticipat! ✌✌✌

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Vezi daca aceste setari mai sunt valabile. E posibil sa functioneze pe varianta pc/laptop, dar merita incercat si pe mobil.
https://www.howtogeek.com/......sing-mode/

| danbnz a răspuns:

Nu ai ce sa gasesti!
Nu pleaca chrome cum vrei tu, pleaca pe default!

| QElenaBoghiu a răspuns:

Pe telefonul sau tableta Android, deschide aplicația Chrome Chrome.
În dreapta barei de adrese, atinge Mai multe Mai mulți apoi Filă incognito nouă.
Se afișează o fereastră nouă. În stânga sus, caută pictograma Incognito Incognito.
Dacă vezi mesajul „Aplicația sau organizația dvs. nu permite capturile de ecran", deschide pagina web într-o filă Chrome normală.

Poți comuta între filele incognito și filele Chrome normale. Vei naviga în modul privat numai când folosești o filă incognito.

| Visereale a răspuns:

Nu cred