| adry2001 a întrebat:

Hey la stardoll cum fac rost de inimioare? (sunt la level 12 si imi scrie:Obține suficiente inimioare pentru acest proiect pentru a continua
Finalizate: 1 / 15). Cel mai rapid si folositor raspuns primeste funda.
Va multumesc!

1 răspuns:
| ElenaElenaElenaElena4 a răspuns:

Buna! Pai daca ai prieteni roaga-i prin chat sa iti dea o inimioara la portofoliu sau daca nu ai prieteni sau care nu vor sa-ti dea du-te la o petrecere si fa-ti prieteni,incearca sa ii cunosti si atunci cand crezi ca este momentul,poti sa ii pui intrebarea "Imi dai si mie o inimioara la portofoliu?"sau, daca ai curaj, poti pur si simplu sa te duci la o petrecere si sa le zici "Cine imi da o imimioara la portofoliu?" dar nu iti sugerez asta fiindca nimeni nu o sa lipseasca de la o petrecere sa iti dea o imimioara. Sper ca ty-am fost de ajutor. Apropo, pe mine ma cheama azaleea1234, poate putem fi prieteni!