| TheWanted a întrebat:

Hey lume. imi puteti spune niste exemple de jocuri gen condus cu masina conform regulilor cu semne de circulatie si tot tacamul, si daca puteti sa imi dati si niste linkuri de descarcare ( dau funda numa daca bagati linkuri, nu la toate jocurile doar la cateva dintre ele).

3 răspunsuri:
| EchipaGuessWho a răspuns:

City Car Driving este unul in care mergi cu masina si trebuie sa respecti semnele de circulatie.

| TheWanted explică (pentru EchipaGuessWho):

Daca dai inca 2 exemple si macar 2 linkuri de download iti dau funda

| EchipaGuessWho a răspuns (pentru TheWanted):

Ok ok. Alte jocuri de genul cerut de tine nu mai stiu dar contacteaza-ma la adresa de mess pilotu80 ca sa iti trimit City Car Driving.