| sergiu161171 a întrebat:

Hey lume! Vă întreb pe voi, cei care știți dacă aș putea rula pe laptopul acesta: http://www.pcgarage.ro/......ing-black/ jocuri gen GTA 4, BATTLEFIELD 3, Prototype 2 și alte jocuri noi la detalii medii. Vă rog să îmi ziceți

1 răspuns:
| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Sa nu te astepti la prea multe de la el cu un Intel celeron si o placa integrata nu o sa poata rula Battlefield 3
Laptopurile nu sunt pentru jocuri si subliniez asta.Am si eu un Intel core i3, 6 ram si video Geforce 530m cu 2 gb vram si rulez BF3 de abia la 20 de cadre pe secunda pe aproape low deci, iti recomand un Pc.Sanatate