| ilovemusic10 a întrebat:

Hey! ma cam plictisesc vara asta si as vrea sa imi dati si mie nume de site-uri cu jocuri la care trebuie sa iti faci cont, nu jocuri online. Ceva de genul Stardoll, UbiWorld, Webkinz etc.
FUDA! Scz de categorie dar aici vin cei mai multi sa raspunda si am nevoie urgent de raspunsuri.

3 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Wizard101 - e un joc super, cauta astfel incat sa intri cu email si parola, nu cu username. (asa poti vorbi cu ceilalti)

| LarriBia a răspuns:

Smallworlds,Ourworld,Panfu. Hope I helped u! happy

| Dyana1000 a răspuns:

Farmerama, Zoomumba, Lady popular. Acestea sunt cele mai cunoscute jocuri. Sper ca acest mesaj iti este de folos.