| Șeerbi a întrebat:

Hey metin2 privat de romani de unde se downloadeaza e fara virusi? aveti informatii? daca DA spuneti-le va rog, funda!
P. S. : daca stiti vre un metin 2 de români in care cresti repede +9 etc...

1 răspuns:
| Zurl0 a răspuns:

Cel mai jucat server privat cu romani este GX. Care este tradus in romana si cu jucatori romani;). Site: www.metin2gx.ro Iti alegi un server si iti faci cont pe acel server;) Si in legatura cu intrebarea ta dinainte link pentru. download metin2 dinamik este http://dinamik.ro/mt2gs/