| DeDe11 a întrebat:

Hey my friend de pe TPU, deci intrebarea mea e ce jocuri imi recomandati cv gen sa-ti faci un cont si sa iti ai propria ta viata unde sa poti fi si fata si baiat sa poti merge la un suc sa fie chat liber sa te poti saruta... happy intelegiwinking va rog e urgent
FUNDA

3 răspunsuri:
| Ripqer a răspuns:

The sims e singurul simulator de viata de genu' asta.

| mary4048 a răspuns:

Incearca si second life!

| ScR1MDan a răspuns:

Stiu eu unu nu este cu suc si cu alte cafenele sau mai stiu eu ce. dar te poti saruta, chat-ul este liber, poti da si mesaj privat. se numeste metin2 light. dar cred ca nu o sa-ti placa deoarece este cu lupte...