| Diana1417 a întrebat:

Daca un baiat te saruta pe neasteptate ce faci?

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Ii tragi o palma. apoi il saruti si tu

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Il pocneschee hee. Depinde cat de dragut este happy.

| monyk a răspuns:

BUna, daca nu aveam prieten si imi placea baiatul sau mi se pare atragator cred ca continuam sarutul, desi nu sunt genul de persoana care sa se sarute cu oricine, oricand si oriunde... daca nu eram cu cineva si imi placea persoana nu il respingeam, dar daca m-ar saruta unu care sa imi displaca atunci desigur ca l-as impinge si l-as refuza, tinand cont de faptul ca am prieten si desigur ca nu il insel si ii sunt fidela, cred ca cel care m-ar saruta s-ar alege cu o pereche de palmi de la mine specialhee hee.

| monyk a răspuns:

BUna, daca nu aveam prieten si imi placea baiatul sau mi se pare atragator cred ca continuam sarutul, desi nu sunt genul de persoana care sa se sarute cu oricine, oricand si oriunde... daca nu eram cu cineva si imi placea persoana nu il respingeam, dar daca m-ar saruta unu care sa imi displaca atunci desigur ca l-as impinge si l-as refuza, tinand cont de faptul ca am prieten si desigur ca nu il insel si ii sunt fidela, cred ca cel care m-ar saruta s-ar alege cu o pereche de palme de la mine specialhee hee.

| Arthur a răspuns:

Sari pe el sau îi tragi o palma. Dupa posibilitati.

| Andraa a răspuns:

Daca baiatu e dragut continuam. daca nu il pocnesc de nu se vede

| Яùxsi a răspuns:

Daca tie nu-ti convine. Buff! [ ii tragi o palma din`aia care sa se si auda, stii?! Pleoscc! laughing ]

Dar daca e si un baiat dragut. uiti de palma big grin

| deea_9735 a răspuns:

Pai daca te place e bine poti fi cu el dar intai trebuie sa va cunoasteti dar daca te saruta pe neasteptate ii dai o palma ca sa nu creada ca esti usoara.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Iei si tu un pepper spray si ii dai in ochii lui(daca nu e dragut)Sau in filmultetul asta daca iti convine.:D

http://www.youtube.com/watch?v=CnoNIY2WyaU

Sa te ajute cu placere, o, si ca sa gasesti pepper spray trebuie sa il comanzi pe internet sau daca esti din bucuresti cred ca acolo se gaseste.Pa!:-*