| TCosmin a întrebat:

Hey sall! Am o problema grava cu ventilatorul de laptop. Un joc de 4 gb in solicita max. iar unu de 5 imi face shutdown uri. E marca Asus k53s metalic in mare parte, mai si scrie pe el ICE COOL.
Solutii exista? Aaa si suporturile alea cu ventilatoare ma ajuta in vre un fel sau nu?

2 răspunsuri:
| Sandrailii a răspuns:

Daca laptopul nu suporta jocuri asa puternice nu te ajuta la nimic.

| TCosmin explică (pentru Sandrailii):

Hitman blood money si SIMS 3 nu sunt asa mari. Si din cerinte ar trebui sa suporte si de 5 ori mai mult. PLaca vid 2gb, 4gb ram, Intel i3 new generation. Nu inteleg din ce pct de vedere nu suporta un joc de 5 gb? Hey mersi de raspuns.