| MiHaitza_BoBytza_1998 a întrebat:

Hey, sall TPU. Puteti sa imi spuneti un site de jocuri pentru android, pentru un telefon Samsung galaxy mini s2. De exemplu as vrea fifa 12 sau nfs, dar sa fie gratuite.

Răspuns Câştigător
| Andrei_Berdei_1980 a răspuns:

Apktop big grin pui acolo in stanga sus numele jocului-> d ai click pe unul din cele aparute -> si pe undeva jos vei avea un cod...(litere si cifre)->si click pe "click here" to use this code-> pui cosul colo si dupa d ai extrect file si incepe descarcarea-> dupa deschizi fisierul descarcar il instalezi si cam atat. posesor de galaxy Nexus i9250 big grin

| MiHaitza_BoBytza_1998 explică (pentru Andrei_Berdei_1980):

Multumesc mult.

| MiHaitza_BoBytza_1998 explică (pentru MiHaitza_BoBytza_1998):

Andrei, unele nu sunt gratuite. Am gasit fifa 12 dar costa 4.99$.

| Andrei_Berdei_1980 a răspuns (pentru MiHaitza_BoBytza_1998):

Cauta cu atentie eu l am descarcat gratis...