| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Hey happy Salut,am descarcat de pe net jocul Darksiders iar cand dau click pe el si intru pe meniu imi merge perfect insa cand incep sa il joc incepe sa imi mearga sacadat,in reluare,ce pot sa fac ca sa imi mearga bine si fara probleme, am windows 7 home premium, este vreun program ceva?

2 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Intra in setarile jocului si da absolut tot la minimum (inclusiv rezolutia de 640).

| bizanu002 a răspuns:

Daca nu merge cum a zis MrBlue Trebuie sa iti inbunatatesti PCwinking